fbpx

Oczyszczanie energetyczne i jego zalety

"Chaos bierze sie z niewiedzy"

FILM LUCY

Dla kogo?

Świat fizyczny jest świetną metaforą świata metafizycznego. Możemy spojrzeć na dowolną liczbę fizycznych bytów – ogród, szafę, cały dom, biznes, ciało – aby zrozumieć koncepcje oczyszczania, przechowywania i odnawiania. Ponieważ energia (zarówno fizyczna, jak i metafizyczna) ma płynąć, jest ona w ciągłym ruchu, chyba że została zahamowana.

Wierzę, że energia jest częścią Boskości i jako taka wymaga oczyszczania i przekierowania, jeśli zostanie zakłócona. Istnieją podstawowe zasady rządzące przepływem energii – wszyscy jesteśmy stworzeni z energii i doskonale potrafimy ją zrozumieć i pracować z nią. Z tego powodu oczyszczanie energetyczne polecane jest każdemu, kto uważa, że w jego życie wkradł się nieporządek, obce wpływy, zły los.

W trakcie oczyszczania zostaniesz zaproszony do wypróbowania niektórych praktyk. Ma to pomóc Ci zacząć uczyć się, jak to jest zajmować się oczyszczaniem własnej energii. Zacznij od czegoś małego. Nie powinieneś mieć na myśli wielkiego celu ani próbować oczyścić wszystkiego, o czym wiesz, że jest zbyt duże i skomplikowane. Zmniejszy to presję i pozwoli Ci skupić się na samej praktyce i tym, jak się czujesz.

Czym jest oczyszczanie energetyczne?

Czy kiedykolwiek próbowałeś zasadzić nowy ogród na zaniedbanej ziemi? Można to wykonać – niestety praca będzie trudniejsza niż jest to konieczne i nie będziesz w stanie pracować tak efektywnie. Oczyszczenie nowego podłoża ze skał i korzeni oraz usunięcie gliny lub piasku, ułatwi sadzenie i umożliwi dodanie bogatej w składniki odżywcze gleby. Ten fizyczny przykład jest dobrą metaforą oczyszczania energii.

Nie jest trudno zastosować taką ideę do naszego ciała energetycznego. Czasami mówimy, że musimy zrobić sobie przerwę lub pójść na spacer, aby oczyścić głowę. Jeśli kiedykolwiek czułeś się w ten sposób, rozpoznałeś, że twoje mentalne ciało energetyczne było wypełnione myślami, które trzeba było uporządkować. Chodzenie pomaga pozbyć się negatywnej lub pobudzonej energii. Kiedy ta energia zostanie oczyszczona, łatwiej będzie zobaczyć, co jest w Twoim umyśle. Idąc, prawdopodobnie przeanalizowałeś różne pomysły, niektóre odrzucałeś, a innym przyglądałeś się dokładniej. Rozeznałeś, które zachować, a które uwolnić.

Oczyszczanie energetyczne właśnie na tym polega. Świadomie badasz, co jest w Tobie. Następnie, z moją pomocą, możesz zdecydować, co chcesz zachować i kultywować, a co chcesz uwolnić w oparciu o swoją wolną wolę. U większości z nas energia gromadzi się przez całe życie. Właśnie dlatego oczyszczanie wymaga trochę więcej wysiłku i czasu, jeśli robisz to po raz pierwszy. Występuje nagromadzenie zablokowanej, negatywnej energii, którą należy usunąć.

Jak wygląda seans?