fbpx

"Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach"

Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów

Alchemia
Tenet

Alchemia Tenet została stworzona, aby pomóc Ci odblokować ukryty i niepowtarzany potencjał osobisty urodzeniowy.

Moja działalność koncentruje się na koncepcji prawdziwie holistycznej praktyki duchowej, w której każda osoba, z którą miałam przyjemność pracować, może naprawdę się odnaleźć. Wierzę, że wszystkie ścieżki prowadzą nas do Światła, do naszego Źródła. W mojej pracy na co dzień pracuje z kartami Tarota, jasnowidzeniem, czytaniem przyszłości, jak również oczyszczaniem z klątw, uroków, skutków czarnomagicznych praktyk, a także z bardzo silnym oczyszczaniem energii poprzednich wcieleń, które mają duży wpływ na nasze dotychczasowe życie.

Byłam uczennicą Jana Witolda Suligi, najlepszego Tarocisty w Polsce, wielkiego mistyka i badacza światów subtelnych.

Poza tym, jestem certyfikowanym bioenergoterapeutą, z licznymi dyplomami różnych praktyk, warsztatów i szkół. Ukończyłam radiestezję, hipnoterapię, Roczną Akademię Huny, warsztaty Totalnej Biologii, Medycyny Wielowymiarowej według Ludmiły Puczko, korzystam z wiedzy szamanów, kahunów i szeptuch.

Po latach uczenia się i wypracowania czystej ścieżki, opieram się jedynie na pracy ze Źródłem i Światłem. Chętnie i z dużym skutkiem pracuje tez z małymi dziećmi, które są niespokojne i nie śpią w nocy, jak również z zaburzeniami wieku dziecięcego. Przywołuję również dusze dziecięce do przyjścia na ten świat. W czasie wolnym badam światy niefizyczne, poprzez hiperkomunikację.

Moją filozofią przewodnią jest przekonanie, że ci, którzy rozwijają i utrzymują konsekwentną i zrównoważoną praktykę duchową – taką, która jest zgodna z ich własnymi wartościami kulturowymi i duchowymi przekonaniami – będą cieszyć się dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiem. Ci, którzy wierzą i pozostają wierni i autentyczni, doświadczą innego spokoju; stamtąd wszystko jest możliwe i rozwija się bez wysiłku w idealnym czasie. Mówiąc najprościej, naszym najgłębszym pragnieniem w Alchemii Tenet jest szerzenie magii życia i bycie w Boskim Porządku.

Tenet

Czym się zajmuję?

Karty
Tarot

Tarotowy Portret Psychologiczny

Oczyszczanie energetyczne

Prowadzenie
kursów